Przejdź do treści
Aktualności

Święta w INDEKA
– zdrowo i apetycznie!

Niezwykły dzień w INDEKA - zaczynamy świętować Boże Narodzenie! Czas na prezenty!

Święta Bożego Narodzenia to okres pełen magii, miłości i hojności. Firma INDEKA postanowiła w tym roku sprawić wyjątkową niespodziankę swoim klientom i pracownikom. 15 grudnia, już o godzinie piątej rano, nasze auto flotowe przyjechało prosto z Grójca – płuc Polski – z 24 tonami soczystych jabłek!

Nasi oddani, pełni entuzjazmu pracownicy, od samego rana czynili wszelkie starania, aby słodkie upominki trafiły do długiej listy obdarowanych osób. Dzięki temu akcja rozwozu jabłek zakończyła się pełnym sukcesem – uśmiechy i wdzięczność klientów były dla nas największą nagrodą.

Świąteczny podarunek trafił też do podopiecznych Domu Dziecka w Słupsku. Chcieliśmy także im uprzyjemnić ten wyjątkowy czas.

Pamiętaliśmy także o niezwykle istotnych dla nas osobach – naszych pracownikach. Każdy z nich otrzymał aż dwie skrzynki jabłek, aby móc zadbać o zdrowie nie tylko swoje, ale i swoich bliskich. W końcu, jak mówi przysłowie, „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Świąteczne jabłka od INDEKA to nie tylko pyszny prezent, ale także wyraz troski i dbałości o dobro naszych klientów i pracowników. Mamy nadzieję, że dzięki upominkowi, tegoroczne Boże Narodzenie będzie wyjątkowe i pełne słodkich chwil!

Z najlepszymi, świątecznymi życzeniami,

zespół INDEKA


Tło góra Tło dół