Przejdź do treści

Branża FMCG

Specjalizujemy się w dostawach towarów codziennego użytku, w tym żywności, napojów, kosmetyków, chemii gospodarczej i innych produktów szybko zbywalnych.

Specjalizując się w obszarze FMCG, bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta i specyfikę jego konkretnego ładunku.
Na tej podstawie opracowujemy optymalne trasy przejazdu i kalkulujemy koszty.

Więcej niż przewoźnik

Wszystkie ładunki dostarczamy w systemie Just In Time (JIT), bez względu na miejsce docelowe i stopnień skomplikowania zlecenia.

Dostarczamy m. in. takie produkty jak napoje, żywność, kosmetyki, suplementy diety oraz środki czystości – wszystko to, co można znaleźć na półkach w sklepach wielkopowierzchniowych.

Jako ekspert w dziedzinie transportu rozumiemy specyfikę produktów FMCG oraz unikalne wymagania tej branży. Zaawansowane systemy logistyczne Grupy INDEKA, profesjonalny zespół oraz nowoczesna flota pojazdów pozwalają nam skutecznie obsługiwać klientów z branży FMCG. Zapewniamy nie tylko terminową dostawę, ale również dbamy o jakość i bezpieczeństwo transportowanych towarów.

Współpracujący z nami klienci zyskują pewność, że powierzone nam produkty dotrą do celu w idealnym stanie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Działamy nie tylko jako przewoźnik, ale również jako partner biznesowy, gotowy wesprzeć klientów w optymalizacji procesów logistycznych i podjęciu najlepszych decyzji w zakresie dystrybucji.

Mierzymy wskaźniki jakościowe KPI, dbając tym samym o niezmiennie wysoki poziom świadczonych usług. Każdorazowo także dokonujemy skrupulatnej kontroli higieny i szczelności naczepy przed załadunkiem.

Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy szczegóły i korzystne możliwości współpracy.

Dlaczego INDEKA?

 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE 
  Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży TSL. Przez ten czas poznaliśmy specyfikę różnych branż i najlepsze praktyki, dzięki czemu możemy dziś zapewnić każdemu klientowi skuteczne rozwiązania, dopasowane do jego potrzeb.
 • SZEROKI ZASIĘG DZIAŁANIA
  Działamy na terenie Polski oraz całej Europy, gdzie posiadamy również oddziały terenowe. Rozwijamy również rynki pozaeuropejskie. Świadczymy kompleksową usługę dla naszych klientów, pozostając do ich dyspozycji niezależnie od lokalizacji.
 • TRANSPORT KAŻDEGO RODZAJU ŁADUNKU 
  Specjalizujemy się w sprawnej dostawie towarów niezależnie od ich rodzaju i gabarytu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
 • PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ 
  Dysponując własnym taborem, jak również dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami, zapewniamy wysokie wskaźniki KPI niezależnie od sytuacji rynkowej.
 • NAJWYŻSZE STANDARDY KULTURY ORGANIZACYJNEJ
  Dbamy zarówno o najwyższe standardy w zakresie obsługi klienta, jak i wewnątrz firmy. Każdy pracownik może liczyć na wsparcie zarządu oraz innych członków zespołu. Standardy, którymi się kierujemy, stanowią filozofię naszej firmy.
Tło góra Tło dół