Przejdź do treści

Branża meblarska

W Grupie INDEKA posiadamy wszystko, co konieczne do przewozu mebli – wiedzę, doświadczenie i odpowiednie wyposażenie.

Transport mebli wymaga szczególnej ostrożności i dbałości o bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy wysokiej jakości usługi transportowe mebli. Zapewniamy nie tylko bezpieczny, ale także kompleksowy proces przewozu.

Najwyższe standardy przewozu

Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów doskonale wie, jak minimalizować ryzyko uszkodzeń, zniszczeń czy kradzieży mebli. Każda przesyłka jest starannie pakowana, zabezpieczana i umieszczana w specjalnie przystosowanych pojazdach transportowych.

Meble podczas transportu i manewrowania mogą być narażone na uszkodzenia mechaniczne, dlatego każdorazowo stosujemy odpowiednie zabezpieczenia, takie jak taśmy zaciskowe, pasy, belki rozporowe, worki z tworzywa sztucznego, specjalistyczne uchwyty itp. Dzięki naszemu doświadczeniu i zastosowaniu najwyższych standardów zabezpieczeń, nasi klienci zyskują pewność, że meble dotrą do celu w nienaruszonym stanie.

Oferujemy możliwość śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym. Nasza zaawansowana platforma logistyczna umożliwia klientom monitorowanie lokalizacji mebli na każdym etapie transportu.

Jednym z naszych priorytetów jest elastyczność i dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Wiemy, że każdy transport mebli ma swoje unikalne wymagania. Dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczność w dostosowaniu naszych usług do konkretnych oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy szczegóły i korzystne możliwości współpracy.

Dlaczego INDEKA?

 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE 
  Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży TSL. Przez ten czas poznaliśmy specyfikę różnych branż i najlepsze praktyki, dzięki czemu możemy dziś zapewnić każdemu klientowi skuteczne rozwiązania, dopasowane do jego potrzeb.
 • SZEROKI ZASIĘG DZIAŁANIA
  Działamy na terenie Polski oraz całej Europy, gdzie posiadamy również oddziały terenowe. Rozwijamy również rynki pozaeuropejskie. Świadczymy kompleksową usługę dla naszych klientów, pozostając do ich dyspozycji niezależnie od lokalizacji.
 • TRANSPORT KAŻDEGO RODZAJU ŁADUNKU 
  Specjalizujemy się w sprawnej dostawie towarów niezależnie od ich rodzaju i gabarytu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
 • PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ 
  Dysponując własnym taborem, jak również dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami, zapewniamy wysokie wskaźniki KPI niezależnie od sytuacji rynkowej.
 • NAJWYŻSZE STANDARDY KULTURY ORGANIZACYJNEJ
  Dbamy zarówno o najwyższe standardy w zakresie obsługi klienta, jak i wewnątrz firmy. Każdy pracownik może liczyć na wsparcie zarządu oraz innych członków zespołu. Standardy, którymi się kierujemy, stanowią filozofię naszej firmy.
Tło góra Tło dół