Przejdź do treści

Branża budowlana

Zapewniamy optymalne rozwiązania logistyczne w zakresie transportu materiałów i sprzętu budowlanego.

Specjalizując się w usługach przewozowych materiałów budowlanych, świadczymy kompleksowe rozwiązania logistyczne.
Przewozimy różnorodne materiały: od półproduktów i narzędzi, aż po gotowe konstrukcje.

Bezpiecznie i na czas

Nasze doświadczenie obejmuje szeroki zakres materiałów budowlanych, które transportujemy z pełnym profesjonalizmem i dbałością o terminowość dostaw. Bez względu na rodzaj materiału i jego rozmiar – np. cegły, pustaki, orurowania, konstrukcje stalowe, plastikowe itd. – zapewniamy bezpieczną dostawę na miejsce docelowe.

Posiadamy pojazdy i sprzęt, które umożliwiają efektywne i precyzyjne przewożenie materiałów budowlanych. Mamy doświadczenie w transporcie maszyn rolniczych, budowlanych i innych, co pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Rozumiemy, że transport materiałów budowlanych wymaga szczególnej uwagi i dbałości o bezpieczeństwo towarów. Zespół doświadczonych kierowców i operatorów logistycznych Grupy INDEKA posiada niezbędne umiejętności i wiedzę, aby skutecznie obsłużyć każde zlecenie transportowe.

 

Bezpieczeństwo, terminowość i profesjonalizm są dla nas najwyższym priorytetem.

 • Bierzemy pod uwagę specyfikę każdego ładunku, aby opracować najkorzystniejsze trasy i zaproponować efektywne rozwiązania.
 • Dbamy o to, aby spełnić potrzeby naszych klientów w zakresie szybkości i efektywności kosztowej, zapewniając im osiągnięcie jak najlepszych wyników biznesowych.
 • Gwarantujemy terminowe dostawy niezależnie od miejsca przeznaczenia.
 • Dbamy o to, aby nasze usługi spełniały najwyższe standardy jakości, dając klientom pewność, że ich ładunek dotrze bezpiecznie i na czas. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia i wiedzę, by odpowiednio go zabezpieczyć.
 • W ofercie posiadamy również pojazdy z wózkiem samowyładowczym, dzięki którym jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczny załadunek i rozładunek towaru.

Gwarantujemy profesjonalizm, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do potrzeb wszystkich klientów.

Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy szczegóły i korzystne możliwości współpracy.

Dlaczego INDEKA?

 • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE 
  Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży TSL. Przez ten czas poznaliśmy specyfikę różnych branż i najlepsze praktyki, dzięki czemu możemy dziś zapewnić każdemu klientowi skuteczne rozwiązania, dopasowane do jego potrzeb.
 • SZEROKI ZASIĘG DZIAŁANIA
  Działamy na terenie Polski oraz całej Europy, gdzie posiadamy również oddziały terenowe. Rozwijamy również rynki pozaeuropejskie. Świadczymy kompleksową usługę dla naszych klientów, pozostając do ich dyspozycji niezależnie od lokalizacji.
 • TRANSPORT KAŻDEGO RODZAJU ŁADUNKU 
  Specjalizujemy się w sprawnej dostawie towarów niezależnie od ich rodzaju i gabarytu. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
 • PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ 
  Dysponując własnym taborem, jak również dzięki współpracy ze sprawdzonymi partnerami, zapewniamy wysokie wskaźniki KPI niezależnie od sytuacji rynkowej.
 • NAJWYŻSZE STANDARDY KULTURY ORGANIZACYJNEJ
  Dbamy zarówno o najwyższe standardy w zakresie obsługi klienta, jak i wewnątrz firmy. Każdy pracownik może liczyć na wsparcie zarządu oraz innych członków zespołu. Standardy, którymi się kierujemy, stanowią filozofię naszej firmy.
Tło góra Tło dół