Przejdź do treści
Kariera

Mechanik Samochodowy

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres:

Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku z 30 letnim doświadczeniem w przewozach na terenie Europy.

W związku z nowymi wyzwaniami stojącymi przed naszą firmą, poszukujemy specjalistów z zakresu napraw pojazdów ciężarowych.

Zakres obowiązków:

– bieżąca obsługa serwisowa

 – naprawa pojazdów

 – diagnozowanie i naprawa usterek

Wymagania:

– przygotowanie zawodowe z zakresu mechaniki pojazdowej

– doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych

– samodzielność, sumienność, odpowiedzialność, punktualność

– umiejętność pracy w zespole

– prawo jazdy kat B (C lub CE mile widziane)

– znajomość programów diagnostycznych -mile widziany

– znajomość obsługi specjalistycznych urządzeń – mile widziana

Oferujemy:

– umowę o pracę

– zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku

– możliwość rozwoju w ramach struktury

– szkolenia serwisowe podnoszące kwalifikacje zawodowe

– współpracę ze zgranym zespołem według przyjętych standardów

Tło góra Tło dół